Ready meals & snacks


SKU:
222156
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,21 kg
49,99 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
129853
Shipping weight:
3,60 kg
Item weight:
2,40 kg
49,93 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
227068
Shipping weight:
6,01 kg
Item weight:
4,81 kg
30,99 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
172151
Shipping weight:
3,61 kg
Item weight:
2,71 kg
29,89 € *
Available immediately
Delivery time: ca. 3 weeks
Best sellers
SKU:
172726
Shipping weight:
3,61 kg
Item weight:
2,71 kg
29,29 € *
Available immediately
Delivery time: ca. 3 weeks
SKU:
232173
Shipping weight:
3,00 kg
Item weight:
2,00 kg
28,49 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
188826
Shipping weight:
6,01 kg
Item weight:
4,81 kg
28,19 € *
5,87 € per 1 l
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
233526
Shipping weight:
7,21 kg
Item weight:
1,21 kg
26,39 € *
26,66 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
231250
Shipping weight:
1,30 kg
Item weight:
1,20 kg
25,99 € *
21,66 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
181963
Shipping weight:
4,80 kg
Item weight:
3,96 kg
25,79 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
193624
Shipping weight:
4,81 kg
Item weight:
3,97 kg
25,79 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
230897
Shipping weight:
1,22 kg
Item weight:
1,12 kg
24,89 € *
22,22 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
231251
Shipping weight:
1,30 kg
Item weight:
1,20 kg
24,49 € *
20,41 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
199935
Shipping weight:
3,97 kg
Item weight:
3,67 kg
24,31 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
195095
Shipping weight:
4,81 kg
Item weight:
2,41 kg
22,99 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
In stock
SKU:
192464
Shipping weight:
3,61 kg
Item weight:
3,19 kg
21,99 € *
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
188240
Shipping weight:
5,41 kg
Item weight:
4,81 kg
20,89 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
188712
Shipping weight:
5,41 kg
Item weight:
4,81 kg
20,68 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
141495
Shipping weight:
4,21 kg
Item weight:
3,01 kg
20,49 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
187375
Shipping weight:
5,71 kg
Item weight:
5,53 kg
20,27 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
180540
Shipping weight:
5,70 kg
Item weight:
5,52 kg
20,27 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
196383
Shipping weight:
3,01 kg
Item weight:
2,29 kg
19,59 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
196395
Shipping weight:
3,01 kg
Item weight:
2,29 kg
19,59 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
In stock
SKU:
161866
Shipping weight:
1,21 kg
Item weight:
0,91 kg
18,99 € *
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
188816
Shipping weight:
6,01 kg
Item weight:
4,81 kg
18,29 € *
3,81 € per 1 l
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
199932
Shipping weight:
3,01 kg
Item weight:
2,65 kg
18,29 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
221631
17,99 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
171730
Shipping weight:
8,11 kg
Item weight:
6,01 kg
17,59 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
225172
Shipping weight:
4,81 kg
Item weight:
3,21 kg
17,29 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
193145
Shipping weight:
5,31 kg
Item weight:
4,41 kg
17,09 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
188674
Shipping weight:
5,41 kg
Item weight:
4,81 kg
17,03 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
221816
Shipping weight:
5,00 kg
Item weight:
4,00 kg
16,99 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
189108
Shipping weight:
4,78 kg
Item weight:
3,97 kg
16,99 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
In stock
SKU:
194235
Shipping weight:
1,93 kg
Item weight:
0,73 kg
16,69 € *
23,18 € per kg
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
200245
Shipping weight:
0,42 kg
Item weight:
0,35 kg
16,49 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
188820
Shipping weight:
6,01 kg
Item weight:
4,81 kg
16,49 € *
3,44 € per 1 l
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
180759
Shipping weight:
4,77 kg
Item weight:
3,96 kg
16,49 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
190300
Shipping weight:
0,90 kg
Item weight:
0,80 kg
15,99 € *
19,99 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
188034
Shipping weight:
2,65 kg
Item weight:
2,13 kg
15,89 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
131844
Shipping weight:
2,60 kg
Item weight:
2,08 kg
15,49 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
172150
Shipping weight:
1,81 kg
Item weight:
1,36 kg
14,99 € *
Available immediately
Delivery time: ca. 3 weeks
SKU:
172725
Shipping weight:
1,81 kg
Item weight:
1,36 kg
14,66 € *
Available immediately
Delivery time: ca. 3 weeks
SKU:
223586
Shipping weight:
1,25 kg
Item weight:
0,95 kg
14,59 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
171705
Shipping weight:
2,41 kg
Item weight:
1,21 kg
14,57 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
182023
Shipping weight:
1,30 kg
Item weight:
1,13 kg
14,50 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
141422
Shipping weight:
2,11 kg
Item weight:
1,51 kg
14,29 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
In stock
SKU:
188825
Shipping weight:
3,01 kg
Item weight:
2,41 kg
14,19 € *
5,91 € per 1 l
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
188787
Shipping weight:
5,41 kg
Item weight:
4,81 kg
13,19 € *
2,75 € per 1 l
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
193603
Shipping weight:
2,41 kg
Item weight:
1,99 kg
12,99 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
188652
Shipping weight:
5,41 kg
Item weight:
4,81 kg
12,77 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays