Ready meals & snacks


SKU:
230897
Shipping weight:
1,22 kg
Item weight:
1,12 kg
24,89 € *
22,22 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
174929
Shipping weight:
0,40 kg
Item weight:
0,33 kg
2,19 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
166302
Shipping weight:
0,20 kg
Item weight:
0,10 kg
0,99 € *
21,06 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
166466
Shipping weight:
0,15 kg
Item weight:
0,10 kg
1,49 € *
14,90 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
173695
Shipping weight:
0,53 kg
Item weight:
0,44 kg
1,61 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
In stock
SKU:
174896
Shipping weight:
0,55 kg
Item weight:
0,46 kg
1,62 € *
4 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
180540
Shipping weight:
5,70 kg
Item weight:
5,52 kg
20,27 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
In stock
SKU:
174901
Shipping weight:
0,55 kg
Item weight:
0,46 kg
1,61 € *
4 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
233503
Shipping weight:
0,24 kg
Item weight:
0,04 kg
0,89 € *
26,97 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
180759
Shipping weight:
4,77 kg
Item weight:
3,96 kg
16,49 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
In stock
SKU:
174975
Shipping weight:
0,16 kg
Item weight:
0,06 kg
1,39 € *
23,17 € per 1 kg
17 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
166308
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,12 kg
1,59 € *
17,67 € per 1 kg
11 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
180760
Shipping weight:
3,90 kg
Item weight:
3,60 kg
12,60 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
233524
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,05 kg
1,09 € *
33,03 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
233526
Shipping weight:
7,21 kg
Item weight:
1,21 kg
26,39 € *
26,66 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
190300
Shipping weight:
0,90 kg
Item weight:
0,80 kg
15,99 € *
19,99 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
151673
Shipping weight:
2,40 kg
Item weight:
1,20 kg
9,60 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
181963
Shipping weight:
4,80 kg
Item weight:
3,96 kg
25,79 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
227068
Shipping weight:
6,01 kg
Item weight:
4,81 kg
30,99 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
182023
Shipping weight:
1,30 kg
Item weight:
1,13 kg
14,50 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
181936
Shipping weight:
3,30 kg
Item weight:
2,76 kg
9,65 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
232173
Shipping weight:
3,00 kg
Item weight:
2,00 kg
28,49 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
189663
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,25 kg
6,29 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
231306
Shipping weight:
0,64 kg
Item weight:
0,34 kg
4,69 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
231251
Shipping weight:
1,30 kg
Item weight:
1,20 kg
24,49 € *
20,41 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
231250
Shipping weight:
1,30 kg
Item weight:
1,20 kg
25,99 € *
21,66 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
230291
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,38 kg
3,29 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
230294
Shipping weight:
1,51 kg
Item weight:
1,15 kg
9,99 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
In stock
SKU:
229960
Shipping weight:
0,80 kg
Item weight:
0,65 kg
8,09 € *
13,48 € per kg
75 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
166313
Shipping weight:
0,16 kg
Item weight:
0,06 kg
1,50 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
225882
Shipping weight:
3,00 kg
Item weight:
2,80 kg
11,89 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
225883
Shipping weight:
3,01 kg
Item weight:
2,81 kg
11,99 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
In stock
SKU:
225761
Shipping weight:
0,30 kg
Item weight:
0,25 kg
1,79 € *
4 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
225763
Shipping weight:
0,91 kg
Item weight:
0,76 kg
5,39 € *
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
225767
Shipping weight:
0,30 kg
Item weight:
0,25 kg
1,79 € *
2 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
225769
Shipping weight:
0,91 kg
Item weight:
0,76 kg
5,39 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
In stock
SKU:
225770
Shipping weight:
0,30 kg
Item weight:
0,25 kg
1,79 € *
4 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
225772
Shipping weight:
0,91 kg
Item weight:
0,76 kg
5,39 € *
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
225764
Shipping weight:
0,30 kg
Item weight:
0,25 kg
1,79 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
225766
Shipping weight:
0,91 kg
Item weight:
0,76 kg
5,39 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
225610
Shipping weight:
0,91 kg
Item weight:
0,61 kg
3,49 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
225170
Shipping weight:
0,30 kg
Item weight:
0,20 kg
1,09 € *
5,45 € per kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
225171
Shipping weight:
2,41 kg
Item weight:
1,61 kg
8,79 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
225172
Shipping weight:
4,81 kg
Item weight:
3,21 kg
17,29 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
224519
Shipping weight:
1,03 kg
Item weight:
0,73 kg
6,69 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
In stock
SKU:
223583
Shipping weight:
0,20 kg
Item weight:
0,15 kg
2,49 € *
2 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
223585
Shipping weight:
0,65 kg
Item weight:
0,50 kg
7,49 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
223586
Shipping weight:
1,25 kg
Item weight:
0,95 kg
14,59 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
In stock
SKU:
223401
Shipping weight:
1,51 kg
Item weight:
1,21 kg
5,59 € *
2 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
222156
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,21 kg
49,99 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays