Ready meals & snacks


SKU:
221630
1,29 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
221631
17,99 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
200245
Shipping weight:
0,42 kg
Item weight:
0,35 kg
16,49 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
200068
Shipping weight:
1,81 kg
Item weight:
1,21 kg
3,35 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
200070
Shipping weight:
3,61 kg
Item weight:
2,41 kg
6,45 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
199931
Shipping weight:
1,51 kg
Item weight:
1,33 kg
9,29 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
199932
Shipping weight:
3,01 kg
Item weight:
2,65 kg
18,29 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
199934
Shipping weight:
1,99 kg
Item weight:
1,84 kg
12,29 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
199935
Shipping weight:
3,97 kg
Item weight:
3,67 kg
24,31 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
Out of stock
SKU:
196543
Shipping weight:
1,71 kg
Item weight:
1,31 kg
3,89 € *
Item out of stock
SKU:
196518
Shipping weight:
0,66 kg
Item weight:
0,61 kg
3,99 € *
6,54 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
196517
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,44 kg
2,99 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
196382
Shipping weight:
1,51 kg
Item weight:
1,15 kg
9,89 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
SKU:
196383
Shipping weight:
3,01 kg
Item weight:
2,29 kg
19,59 € *
Available immediately
Delivery time: 9 - 11 Workdays
Out of stock
SKU:
196385
Shipping weight:
1,51 kg
Item weight:
1,21 kg
9,89 € *
Item out of stock
Out of stock
SKU:
196386
Shipping weight:
3,01 kg
Item weight:
2,41 kg
19,59 € *
Item out of stock
Out of stock
SKU:
196391
Shipping weight:
1,51 kg
Item weight:
1,15 kg
9,89 € *
Item out of stock
Out of stock
SKU:
196392
Shipping weight:
3,01 kg
Item weight:
2,29 kg
19,59 € *
Item out of stock
SKU:
196394
Shipping weight:
1,51 kg
Item weight:
1,15 kg
9,89 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
196395
Shipping weight:
3,01 kg
Item weight:
2,29 kg
19,59 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
In stock
SKU:
196379
Shipping weight:
1,81 kg
Item weight:
1,21 kg
4,49 € *
3,74 € per 1 kg
6 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
196380
Shipping weight:
3,61 kg
Item weight:
2,41 kg
8,69 € *
3,62 € per 1 kg
3 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
196188
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,40 kg
1,19 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
In stock
SKU:
196175
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,40 kg
1,49 € *
3,72 € per 1 kg
18 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
196114
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,38 kg
3,29 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
196124
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,40 kg
3,29 € *
8,22 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
196130
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,38 kg
3,29 € *
8,77 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
196134
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,38 kg
3,29 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
Out of stock
SKU:
195967
Shipping weight:
0,76 kg
Item weight:
0,46 kg
5,59 € *
Item out of stock
Out of stock
SKU:
195968
Shipping weight:
1,51 kg
Item weight:
0,91 kg
11,09 € *
Item out of stock