Ready meals


Out of stock
SKU:
181981
Shipping weight:
1,86 kg
Item weight:
1,50 kg
19,99 € *
Item out of stock
Out of stock
SKU:
121169
Shipping weight:
0,30 kg
Item weight:
0,10 kg
1,79 € *
Item out of stock
Out of stock
SKU:
112975
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,35 kg
4,39 € *
Must be ordered. Ready for shipment in 7 days after order.
Out of stock
SKU:
126706
Shipping weight:
0,70 kg
Item weight:
0,50 kg
3,03 € *
Item out of stock
Out of stock
SKU:
121579
Shipping weight:
0,90 kg
Item weight:
0,70 kg
5,13 € *
Item out of stock
SKU:
121639
Shipping weight:
0,40 kg
Item weight:
0,20 kg
1,99 € *
17,46 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
Out of stock
SKU:
222038
Shipping weight:
0,40 kg
Item weight:
0,20 kg
17,49 € *
Item out of stock
In stock
SKU:
121935
Shipping weight:
0,20 kg
Item weight:
0,16 kg
1,85 € *
8 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
196517
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,44 kg
2,99 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
196518
Shipping weight:
0,66 kg
Item weight:
0,61 kg
3,99 € *
6,54 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
In stock
SKU:
174901
Shipping weight:
0,55 kg
Item weight:
0,46 kg
1,61 € *
4 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
181936
Shipping weight:
3,30 kg
Item weight:
2,76 kg
9,65 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
Out of stock
SKU:
196102
Shipping weight:
0,90 kg
Item weight:
0,80 kg
2,49 € *
3,11 € per 1 kg
Item out of stock
SKU:
193613
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,40 kg
1,49 € *
3,72 € per 1 l
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
In stock
SKU:
166581
Shipping weight:
0,40 kg
Item weight:
0,30 kg
2,09 € *
4 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
127169
Shipping weight:
0,40 kg
Item weight:
0,30 kg
1,75 € *
5,83 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
193576
Shipping weight:
0,40 kg
Item weight:
0,30 kg
2,09 € *
6,97 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
In stock
SKU:
193588
Shipping weight:
0,40 kg
Item weight:
0,30 kg
2,09 € *
3 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
193566
Shipping weight:
0,40 kg
Item weight:
0,30 kg
2,09 € *
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
174929
Shipping weight:
0,40 kg
Item weight:
0,33 kg
2,19 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
196103
Shipping weight:
0,90 kg
Item weight:
0,80 kg
2,49 € *
3,11 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
193558
Shipping weight:
4,80 kg
Item weight:
3,60 kg
23,59 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
132907
Shipping weight:
4,80 kg
Item weight:
3,60 kg
23,59 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
181963
Shipping weight:
4,80 kg
Item weight:
3,96 kg
25,79 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
Out of stock
SKU:
192383
Shipping weight:
0,40 kg
Item weight:
0,30 kg
1,79 € *
7,16 € per 1 kg
Item out of stock
Best sellers
SKU:
192382
Shipping weight:
0,40 kg
Item weight:
0,30 kg
1,79 € *
2 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
Out of stock
SKU:
132535
Shipping weight:
3,00 kg
Item weight:
2,00 kg
17,09 € *
Item out of stock
In stock
SKU:
134750
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,44 kg
1,89 € *
4,72 € per 1 kg
3 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
221831
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,40 kg
1,19 € *
7 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
221835
Shipping weight:
4,50 kg
Item weight:
3,60 kg
10,99 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
221838
Shipping weight:
0,40 kg
Item weight:
0,30 kg
1,29 € *
6,45 € per kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
221820
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,20 kg
1,19 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
221824
Shipping weight:
2,25 kg
Item weight:
1,80 kg
10,39 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
Out of stock
SKU:
221836
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,40 kg
1,49 € *
Item out of stock
SKU:
221837
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,40 kg
10,49 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
221814
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,40 kg
1,99 € *
4,97 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
221816
Shipping weight:
5,00 kg
Item weight:
4,00 kg
16,99 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
In stock
SKU:
192967
Shipping weight:
0,53 kg
Item weight:
0,44 kg
1,75 € *
8 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
145807
Shipping weight:
0,29 kg
Item weight:
0,19 kg
2,49 € *
11 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
193318
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,40 kg
2,69 € *
6,72 € per 1 l
Goods ordered. 4 expected on 09.10.2026.
Delivery time: 2 - 3 weeks