Sweets / chocolates


In stock
SKU:
227561
Shipping weight:
0,20 kg
Item weight:
0,15 kg
0,99 € *
36 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
227560
Shipping weight:
0,20 kg
Item weight:
0,14 kg
0,99 € *
42 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
227559
Shipping weight:
0,20 kg
Item weight:
0,15 kg
0,99 € *
41 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
189949
Shipping weight:
0,20 kg
Item weight:
0,10 kg
1,19 € *
11,90 € per 1 kg
108 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
11224
Shipping weight:
0,30 kg
Item weight:
0,10 kg
1,29 € *
12,90 € per 1 kg
148 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
232773
Shipping weight:
0,20 kg
Item weight:
0,10 kg
1,29 € *
12,90 € per 1 kg
216 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
Best sellers
SKU:
150951
Shipping weight:
0,30 kg
Item weight:
0,10 kg
1,29 € *
12,90 € per 1 kg
108 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
232740
Shipping weight:
0,20 kg
Item weight:
0,10 kg
1,29 € *
12,90 € per 1 kg
108 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
232780
Shipping weight:
0,30 kg
Item weight:
0,14 kg
1,49 € *
10,35 € per 1 kg
48 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
227563
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,30 kg
1,49 € *
7 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays