Sweets / chocolates


In stock
SKU:
225429
Shipping weight:
0,15 kg
Item weight:
0,11 kg
4,69 € *
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
225430
Shipping weight:
0,20 kg
Item weight:
0,16 kg
4,99 € *
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
11224
Shipping weight:
0,30 kg
Item weight:
0,10 kg
1,29 € *
12,90 € per 1 kg
148 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
150945
Shipping weight:
0,95 kg
Item weight:
0,35 kg
3,99 € *
13,30 € per 1 kg
49 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
150946
Shipping weight:
1,85 kg
Item weight:
0,65 kg
7,49 € *
12,48 € per 1 kg
24 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
11222
Shipping weight:
0,11 kg
Item weight:
0,10 kg
1,49 € *
14,90 € per 1 kg
162 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
150942
Shipping weight:
0,38 kg
Item weight:
0,35 kg
4,49 € *
14,97 € per 1 kg
54 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
150943
Shipping weight:
0,71 kg
Item weight:
0,65 kg
8,69 € *
14,48 € per 1 kg
27 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
189949
Shipping weight:
0,20 kg
Item weight:
0,10 kg
1,19 € *
11,90 € per 1 kg
108 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
232778
Shipping weight:
7,25 kg
Item weight:
3,65 kg
39,99 € *
11,11 € per 1 kg
3 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays