Barilla Deutschland GmbH


In stock
SKU:
226268
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
0,59 € *
66 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
226642
Shipping weight:
0,28 kg
Item weight:
0,23 kg
0,99 € *
2 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
121473
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
1,59 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
In stock
SKU:
7171
Shipping weight:
0,52 kg
Item weight:
0,50 kg
1,59 € *
24 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
134734
Shipping weight:
0,70 kg
Item weight:
0,55 kg
1,69 € *
9 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
134371
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
1,69 € *
22 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
17591
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
1,69 € *
22 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
7169
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
1,79 € *
34 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
112847
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
1,79 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
In stock
SKU:
116003
Shipping weight:
0,52 kg
Item weight:
0,50 kg
1,79 € *
3 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
116001
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
1,79 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
In stock
SKU:
116075
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
1,79 € *
10 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
231457
Shipping weight:
1,20 kg
Item weight:
1,00 kg
1,99 € *
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
173927
Shipping weight:
0,28 kg
Item weight:
0,23 kg
1,99 € *
10 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
178007
2,18 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
In stock
SKU:
5760
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
2,19 € *
4,38 € per 1 kg
9 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
9458
Shipping weight:
0,53 kg
Item weight:
0,50 kg
2,19 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
In stock
SKU:
112871
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
2,29 € *
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
112864
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
2,29 € *
9 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
222511
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
2,39 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
In stock
SKU:
173928
Shipping weight:
0,35 kg
Item weight:
0,25 kg
2,39 € *
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
173929
Shipping weight:
0,35 kg
Item weight:
0,25 kg
2,39 € *
6 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
4728
Shipping weight:
0,70 kg
Item weight:
0,50 kg
2,49 € *
4,98 € per 1 kg
7 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
7172
Shipping weight:
0,51 kg
Item weight:
0,50 kg
2,49 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
In stock
SKU:
7174
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
2,49 € *
29 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
166383
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
2,59 € *
12 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
5623
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
2,59 € *
5,18 € per 1 kg
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
7176
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,40 kg
2,69 € *
4 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
7175
Shipping weight:
0,42 kg
Item weight:
0,40 kg
2,69 € *
6,72 € per 1 kg
2 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
126432
Shipping weight:
0,70 kg
Item weight:
0,50 kg
2,69 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
232140
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,40 kg
Permissible order quantity:
6
2,69 € *
6,72 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
In stock
SKU:
173932
Shipping weight:
0,18 kg
Item weight:
0,15 kg
2,69 € *
17,93 € per 1 kg
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
116190
Shipping weight:
0,40 kg
Item weight:
0,30 kg
2,75 € *
13 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
126428
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,40 kg
2,79 € *
3 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
135012
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,40 kg
3,09 € *
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
113701
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,40 kg
3,09 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
7191
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
3,09 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
202540
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
3,09 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
134560
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,44 kg
3,49 € *
Must be ordered. Ready for shipment in 5 days after order.
Delivery time: 8 - 10 Workdays
In stock
SKU:
113702
Shipping weight:
0,29 kg
Item weight:
0,19 kg
3,49 € *
6 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays

Items 1 - 40 of 88