Barilla Deutschland GmbH


SKU:
173925
Shipping weight:
0,34 kg
Item weight:
0,24 kg
3,99 € *
16,62 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
181717
Shipping weight:
2,44 kg
Item weight:
2,34 kg
31,60 € *
13,50 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
In stock
SKU:
173929
Shipping weight:
0,35 kg
Item weight:
0,25 kg
2,39 € *
6 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
173927
Shipping weight:
0,28 kg
Item weight:
0,23 kg
1,99 € *
10 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
173932
Shipping weight:
0,18 kg
Item weight:
0,15 kg
2,69 € *
17,93 € per 1 kg
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
232140
Shipping weight:
0,50 kg
Item weight:
0,40 kg
Permissible order quantity:
6
2,69 € *
6,72 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
SKU:
180995
Shipping weight:
0,90 kg
Item weight:
0,75 kg
13,39 € *
17,85 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
180993
Shipping weight:
2,50 kg
Item weight:
2,40 kg
22,16 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays
SKU:
180988
Shipping weight:
3,40 kg
Item weight:
2,40 kg
37,99 € *
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
In stock
SKU:
166383
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
2,59 € *
12 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays