Barilla Deutschland GmbH


In stock
SKU:
7175
Shipping weight:
0,42 kg
Item weight:
0,40 kg
2,69 € *
6,72 € per 1 kg
2 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
5623
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
2,59 € *
5,18 € per 1 kg
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
4560
Shipping weight:
5,10 kg
Item weight:
5,00 kg
13,79 € *
2,76 € per 1 kg
Available immediately
Delivery time: 8 - 10 Workdays
In stock
SKU:
17591
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
1,69 € *
22 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
6112
Shipping weight:
6,00 kg
Item weight:
5,00 kg
17,39 € *
2 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
4696
Shipping weight:
0,42 kg
Item weight:
0,40 kg
3,49 € *
8,72 € per 1 kg
1 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
In stock
SKU:
7171
Shipping weight:
0,52 kg
Item weight:
0,50 kg
1,59 € *
24 In stock
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
7191
Shipping weight:
0,60 kg
Item weight:
0,50 kg
3,09 € *
Available immediately
Delivery time: 10 - 12 Workdays